شاخه انار
وبلاگ فرهنگی،اجتماعی ،سیاسی و اقتصادي
قالب وبلاگ

خبر فوری

نتیجه 5 ساعت جلسه آزادگان با آقای دکتر عزیزی 

به گزارش منابع اختصاصی وبلاگ شاخه انار ، جلسه امروز با حضور معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و تنی چند از نمایندگان منتخب آزادگان در محل سازمان برنامه و بودجه سابق تشکیل و به مدت پنج ساعت به طول انجامید.

در این جلسه ابتدا گزارشی از فرایند تصویب قانون استفساریه ماده 13 و روند مشکلات و مسائل پیش روی اجرای آن ، همچنین پیگیری ها و رایزنی های متعدد به عمل آمده از کانالهای مختلف ، توسط سخنگوی نمایندگان منتخب مطرح وارائه گردید.

سپس جناب آقای عزیزی معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با طرح مسئله عدم همکاری بموقع و مناسب برخی از معاونتها و نهادهای ذیربط افزودند: اینکه گفته می شود اشکال کار ماده 13 تنها در معاونت برنامه ریزی نهفته است به هیچوجه صحت ندارد و لازم است سایر معاونتها و نهادها دست در دست هم بگذارند تا هر چه سریعتر این وظیفه مهم را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم.

در ادامه کلیه زوایا و ابعاد قضیه از سوی حاضرین به دقت و با حوصله مورد بحث وبررسی کارشناسانه قرار گرفت و در نتیجه مقرر شد جلسه نهایی فردا با حضور شخص جناب آقای عزیزی معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و حضرت حجت الاسلام حاج آقا ابوترابی و برادر آزاده مرتضی حسن پور تشکیل و در باره جزئیات و نتایج گفتگوهای امشب تصمیم نهائی اتخاذ گردد.



[ دوشنبه یکم اسفند 1390 ] [ 23:18 ] [ مدیر وبلاگ ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

جهت انعکاس نظرات در اين وبلاگ لطفا از درج نظراتی که شامل هر نوع توهین به خط و مشی اسلامی و ایرانی و اشخاص حقيقي و حقوقي باشد اكيداً پرهیز فرمایید .

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد.
سالروز بازگشت آزادگان مبارکباد
http://www.uplooder.net/ http://www.uplooder.net/
غزه در آتش و خون
http://www.uplooder.net/http://www.uplooder.net/
یادمان دفاع مقدس
http://www.uplooder.net/
یادمان سیدآزادگان
http://www.uplooder.net/
یادمان اسارت
http://www.uplooder.net/
آخرين مطالب
لینک دوستان